Praca

POSZUKUJEMY DO NOWO OTWIERANYCH PRZEDSZKOLI W KRACZKOWEJ I ALBIGOWEJ

NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO / NAUCZYCIELA WSPOMAGAJACEGO

Wymagania:

• wykształcenie pedagogiczne (opiekuńczo-wychowawcze, przedszkolne, zintegrowane, przedszkolne – wczesnoszkolne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.
  • kreatywność, zaangażowanie, dużo ciekawych pomysłów, zabaw, gier dla dzieci,
  • dobra organizacja pracy, dodatkowe kwalifikacje (tj, nauka j. angielskiego, praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi)
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w pracy, umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,
  • rozwoju zawodowego, szkolenia tematyczne, wsparcie doświadczonych nauczycieli,
  • możliwość realizacji swoich umiejętności, kreatywności itp,
  • miła atmosfera w pracy,

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV i Listu Motywacyjnego na adres: przedszkole@jas-malgosia.com

Koniecznie z dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)”.