KARTA ZGŁOSZENIOWA  – do pobrania w przedszkolu

W programie przedszkola:

1. Realizacje podstawy programowej MEN-u oraz programu Edukacyjnego wydawnictwa PWN Trampolina.

2. Raz w tygodniu w każdej grupie – zajęcia logorytmiczne dostosowane do realizowanego programu prowadzone przez logopedę P. Iwonę Kiełb.

3. Indywidualne zajęcia logopedyczne dla dzieci wymagających wsparcia wg. wskazówek logopedy. 1 lub 2 razy w tygodniu 20-30 minut dla dziecka.

4. Raz w tygodniu w każdej grupie – zajęcia umuzykalniające z elementami tańca dostosowane do realizowanego programu prowadzone przez P. Annę Blicharz.

5. Dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego dla 6,5,4 i 3 latków prowadzone przez nauczyciela j. angielskiego Podstawa programowa wg. PWN Mini Bingo oraz Memo. Podział na grupy 10-12 osobowe.

6. Raz w tygodniu zajęcia z j. angielskiego z native speaker John Dockrell dla 6,5 latków w grupach 12 osobowych.

7.  Raz w tygodniu zajęcia ruchowe na pływalni MOSIR Łańcut. Zajęcia w czwartki 9:00-10:00 – Mądre Sówki, piątki 9:00 oraz 10:00 -Bystre Smoki, 10:00-11:00 Wesołe Skrzaty prowadzone przez instruktora nauki pływania P. Ewę Lekowską.

8. Raz w tygodniu w grupie 6,5,4-3 latków zajęcia ruchowe – gimnastyka korekcyjna prowadzone przez nauczyciela, instruktora P. Ewę Lekowską .

9. Raz w tygodniu  zajęcia z religii dla grupa 6,5 latków.

W ramach wychowawców grup i nauczycieli wspomagających: zajęcia plastyczne – wspomagające sprawność manualną, ruchowo -taneczne – poprawiające sprawność ruchową, ćwiczenia relaksacyjne, bajkoterapia, wycieczki poznawcze.

Za powyższe zajęcia rodzice nie płacą.

Grupa Przedszkolna  MĄDRE SÓWKI 6 letnie

Grupa Przedszkolna  Bystre Smoki 5 letnie

Grupa Przedszkolna  WESOŁE SKRZATY 4-3,5 letnie

Grupa Przedszkolna Psotne Biedronki  3-2,5 letnie